Hlas ženy 1. a 2. díl - Šarlota Santini Zvětšit

Pouze online

Hlas ženy 1. a 2. díl - Šarlota Santini

Novinka

Příběh několika žen a jednoho muže při hledání smyslu života a té správné cesty. Je to především povzbuzení pro ženy naslouchat svému vnitřnímu hlasu a nesmířit se s rolí, kterou nám určuje společnost.

Více informací

129,00 Kč bez DPH

  • EPUB
  • MOBI

Přidat na seznam přání

List

Ukázka e-knih Ukázka e-knihy ke stažení níže

Více informací

Hanka
Otvírám oči. Vidím cizí nábytek. Kurňa, já zase nespím doma. Vždycky mám tak super předsevzetí, že s nikým spát nebudu. Zvláště ne s nějakým blbcem, kterého jsem sbalila v baru. V puse mám jako v polepšovně. Vytáhnout krabičku za večer je fakt trochu moc. I tohle bych měla omezit. Jsem rozlámaná. Nemám ani chuť se podívat pod peřinu, abych neviděla, se kterým jsem nakonec odešla. No, ale podívat se musím. Odhrnuju peřinu. Hm, nevypadá zas tak zle. Škoda, že si to nepamatuju. V tu chvíli se můj společník už probouzí. Mžourá na mě a na půl ve spánku mi povídá: „Až půjdeš, zabouchni dveře.“ To rozpouští mé představy, že by z toho možná mohlo být něco víc.
Za chvíli už čekám na zastávce na MHD. To je zase bezva sobota. Cítím se nějak použitá. Co dělám špatně? Většinou si s nima mám co říct, prokecáme celou noc. A ráno mě vykopnou. Moje tělo je přece výstavní kousek a obličej taky není k zahození. Měla bych se už vdát. Však skoro všechny kámošky už vdané jsou a mají děti. Ne, že bych po tom tak toužila, ale co taky jiného?
Už odemykám dveře bytu. Kočka už se mi otírá o nohy. Má hlad. Včera jsem nepřišla domů, takže nežrala od včerejšího odpoledne. Nasypu jí granule do misky a pomalu se šourám do ložnice. Svalím se na postel a za chvíli už o sobě nevím.
Probouzím se kolem oběda a jsem pěkně hladová. Jdu si teda uvařit něco malého. V ledničce je zase prdlajs. Tak už ani nevím po kolikáté tento týden, si jdu uvařit čínskou polívku.
Když srkám polívku, volá mi Lucka.
Lucka: „Čau kočko, tak jak dnes?
Já: „Ahoj zlato, nevím, jestli budu večer už živá.“
Lucka: „Ty si zas včera byla v baru, co? „
Já: „ Já chtěla být doma, ale mám nějakou rozbitou televizi.“
Lucka: „To určitě. Tak s kým si dnes skončila?“
Chci se pokusit zapírat, ale rychle si uvědomuju, že by to nemělo cenu, tak se přiznávám.
Já: „No jo.“
Lucka: „ Dělej, jak myslíš. Dej se do kupy a vyrážíme na koncert. Dokonce i Káťa sehnala hlídání. Máme dnes dámskou jízdu. Žádný chlapi, jasný? Neberu tentokrát ani Honzu.“
Já: „ Tak to se nějak překonám, když nejde.“
Lucka: „ Je to skvělej kámoš a spolubydlící. Fakt nevím, co proti němu máš.“
Já: „ Já ani tak nemám nic proti němu, jako on proti mně. Je mi jasný, že si myslí, že jsem kurva.“
Lucka: „Má takovej pohled na svět. Když se s každým hned vyspíš, tak to tak bere. Máš dvě možnosti, buď se změnit, nebo se smířit s tím, že tě takhle budou lidi brát.“
Já: „No jo. Tak večer v kolik?“
Lucka: „V osm v baru U delfína.“
Já: “Ok, budu tam.“

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

Hlas ženy 1. a 2. díl - Šarlota Santini

Hlas ženy 1. a 2. díl - Šarlota Santini

Příběh několika žen a jednoho muže při hledání smyslu života a té správné cesty. Je to především povzbuzení pro ženy naslouchat svému vnitřnímu hlasu a nesmířit se s rolí, kterou nám určuje společnost.

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

Ke stažení